Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Miedźno - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Sieradz

Sieradz(Miedźno + 10 km)

1 050 000 zł751 m² 1 398,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 669 m²

Na sprzedaż: funkcjonująca Stolarnia w Sieradzu, ul. Wojska Polskiego Opis Nieruchomości: oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość inwestycyjną, idealną do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Legionów

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa(Miedźno + 22 km)

9 450 000 zł15 699 m² 3 547,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:15 699 m²

Do sprzedania nieruchomość przemysłowa zaprojektowana i wybudowana pod specjalne wymagania przeciwpożarowe i przeciwwybuchowe np. dla produkcji chemicznej (farby, rozpuszczalniki, lakiery, inne.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Okopowa

Łobez(Miedzno + 24 km)

615 000 zł1 242 m² 495,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 559 m²

Powierzchnie biurowe przy drodze wojewódzkiej. Przedmiotowa nieruchomość stanowi prawo użytkowania wieczystego gruntu nr 396/4, obszaru 2 559,00 m oraz prawo własności budynków stanowiących.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Raków,Częstochowa(Miedźno + 22 km)

440 000 zł120 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:366 m²

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży nieruchomość położona przy jednej z głównych arterii miasta Częstochowa Aleja Wojska Polskiego, z dodatkowym dojazdem od ul. Barlickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa(Miedźno + 22 km)

299 000 zł206 m² 1 451,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania poddasze w kamienicy w III Alei nmp w Częstochowie. Super lokalizacja. Poddasze wymaga podniesienia dachu. Na dziś poddasze nieużytkowe. Powierzchnia 206 m2. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż Częstochowa

Raków,Częstochowa(Miedźno + 22 km)

100 000 zł41 m² 2 439,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż podwójny garaż murowany - Raków Oferuję na sprzedaż podwójny garaż murowany , położony w ciągu innych garaży w atrakcyjnej lokalizacji w dzielnicy Raków. Garaż jest.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Klasztorna

Podjasnogórska,Częstochowa(Miedźno + 22 km)

1 050 000 zł88 m² 11 931,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Posiadamy do sprzedaży połowę zadbanej kamienicy przy ul.Klasztornej w Częstochowie. W jej skład wchodzą trzy samodzielne lokale o powierzchniach 31,6m2 , 34m2 , 22,6m2.W skład każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Biała(Miedźno + 14 km)

690 000 zł390 m² 1 769,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 105 m²

Biała, gmina Kłobuck, nieruchomość produkcyjno-usługowo-mieszkalna na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość produkcyjno-usługowo-mieszkalną zlokalizowaną w miejscowości Biała gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Żyzna

Błeszno,Częstochowa(Miedźno + 22 km)

1 700 000 zł698,03 m² 2 435,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 671 m²

Ema Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością z dużym potencjałem znajdującą się w Częstochowie, przy ulicy Żyznej. Budynek położony jest na działce.